Michał Gerwatowski

Członek Klubu |

Absolwent ZSGH im. Bergera w Warszawie. Urodzony 08.07.1990r w Warszawie, od najmłodszych lat pomagając mamie i babci zaczął pasjonować się gotowaniem.

Jako młody, ambitny kucharz odbył staże w 2 gwiazdkowych restauracjach w Polsce: Senses* i Atelie Amaro*. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych sieci hotelowych m.in InterContinental, Radisson, Gromada jak również dużych cateringach czy rozsianych po Polsce restauracjach z kuchnią międzynarodową.

Nie bojąc się wyzwań jakie stawia praca w gastronomii łączy kuchnie włoską, francuską i bałkańską z kuchnią polską tworząc dania w nowoczesnej odsłonie.

W pracy zawodowej kieruje się etyką i profesjonalizmem zdobytym podpatrując swoich mistrzów trakcie pracy. Od 2006 roku związany z gastronomią przechodząc wszystkie stanowiska w restauracyjnej kuchni co udowadnia że nie boi się wyzwań jakie stawia przed nim praca na kuchni.

W latach 2012-2018 uczestnik Kina Kulinarnego Festiwalu Transatlantyk, współautor książki "Ślimaka kulinarna podróż".
Uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach branżowych zgłębił tajniki sztuki cukierniczej.

Również prywatnie jako szczęśliwy mąż i tata lubi odwiedzać różne restauracje.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram