Janusz Garncarczyk

Członek Klubu |

"Moja droga zawodowa rozpoczęła się w Krynicy Zdroju w Restauracji "Koncertowa". Był to rok 1998. Przez kolejne lata wspinałem się po szczeblach kariery zdobywając doświadczenie gastronomiczne w tzw. kuchniach hotelowych. Praca w Krynicy, dzięki organizowanemu tam corocznie Forum Ekonomicznemu, dała mi możliwość przygotowywania posiłków dla największych nazwisk polskiej polityki i ekonomii, a także koronowanych głów.

Od 6 lat, jako Szef Kuchni w Restauracji Lemon współtworzę Lemon Resort Spa - hotel w Beskidzie Sądeckim, ulokowany nad Jeziorem Rożnowskim. Doceniając dużą swobodę, jaka została mi dana, staram się aby miejsce to kojarzyło się z najwyższą jakością i wyjątkowym smakiem. Tworzymy tutaj kuchnię przede wszystkim smaczną, bazującą na produktach lokalnych, nieustannie podnosząc poziom prezentowanej oferty. Restauracja Lemon była wielokrotnie wyróżniana w Żółtym Przewodniku Gault & Millau. Od 5 lat dysponujemy także rekomendacją "Polskiego Stowarzyszenia Osób Chorych na Celiaklię i na Diecie Bezglutenowej."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram