Ernest Szymczyk

Członek Klubu |

Urodzony w 1989 roku w Radomiu. Absolwent Zespołu Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Przez ostatnie lata mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii. Pobyt za granica sprawił, że nie poddaje się przeciwnościom. Wytrwale dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu. Pomimo braku wykształcenia gastronomicznego udowodnił, że pasja, zaangażowanie i determinacja wystarczą aby osiągnąć sukces.

Kończąc szkołę nie planował wiązać swojej przyszłości z gotowaniem. Przygodę z gastronomią rozpoczął przez przypadek. W 2009 roku, po wyjeździe do Wielkiej Brytanii zdecydował się podjąć pracę jako Commis Chef w prestiżowym hotelu Macdonald Inchyra Grange Hotel & Spa w miejscowości Falkirk (Szkocja). Po kilku miesiącach awansował na stanowisko Breakfast Chef’a. Jesienią 2012 otrzymał propozycję objęcia stanowiska Chef de partie w Macdonald Linden Hall Hotel w miejscowości Morpeth (Anglia). Nie wahał się ani chwili. Widział w tym szansę dalszego rozwoju swojej kariery. Świat kuchni wciągnął go całkowicie. Po 9 miesiącach wraca do Szkocji aby rozpocząć pracę jako Senior Chef de Partie dla Aurora Hotel Collection, w którego skład wchodziły: Airth Castle Hotel & Spa. Glenbervie House Hotel oraz Parsonage at Dunmore Park. Upór i ciężka praca, umożliwiły mu wspięcie się po nastepnych szczeblach kariery. Kolejne awanse zaprowadziły go na stanowisko Executive Head Chef, które obejmował aż do roku 2022. Po tym czasie zdecydował się na powrót do Polski, gdzie rozpoczął pracę jako zastępca Szefa Kuchni w renomowanej radomskiej restauracji o nazwie Teatralna. Funkcję tą z powodzeniem pełni do dzisiaj.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram