Dariusz Michał Sienicki

Członek Klubu |

Dariusz Michał Sienicki już od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie gastronomią. Jego serce najgoręcej bije dla kuchni polskiej. Może dlatego ze jego babcie i prababcie doskonale gotowały i tym samym ukształtowały jego smak i zamiłowanie do gotowania. To odbiło się decyzją o podjęciu w 1990 roku nauki w Technikum Technologii Żywności w Zespole Szkól Weterynaryjnych w Łomży.

Nigdy nie ograniczał się wyłącznie do wiedzy zdobytej podczas praktyk szkolnych, dlatego też każdy wolny czas poświęcał swojej pasji poszukiwania nowych smaków. Swoją praktykę, wiedzę gastronomiczną oraz umiejętności zdobywał i wzbogacał u polskich szefów kuchni w jednych z wielu restauracji . Między innymi jako sous chef u boku Masterchefa Krzysztofa Gawlika. Szkolił się pod okiem Tomka Rusika i Przemysława Kaczmarka . Natomiast pod skrzydłami Moniki Ignaciuk zgłębiał tajemnice deserów . Obecnie pracuje w swojej ukochanej Łomży gdzie jako szef kuchni Garage Grill & Bar składa ukłon polskim tradycjom i smakom , we współpracy z najlepszymi dostawcami w regionie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram