Paweł Pyra

Członek Klubu |

Paweł sam mówi, jest kucharzem z zawodu i zamiłowania. Zawsze wiedział, co chce robić w życiu i nieodmiennie wiązało się to z gotowaniem. Każdego dnia stara się podnosić swoją wiedzę tak, aby jego pasja nigdy nie stała się monotonna.

Pierwsze zawodowe kroki w kuchni stawiał w jednej z restauracji w Bielsku Białej, gdzie został kucharzem zaraz po ukończeniu szkoły. Następnym etapem w podróży kulinarnej był Szczyrk, później Kołobrzeg, a następnie Kudowa Zdrój. Te lata upłynęły na ciągłej nauce i podnoszeniu zawodowych kwalifikacji. W międzyczasie brał udział w wielu konkursach kulinarnych. Zdobyta wiedza pozwoliła mu podjąć wyzwanie na stanowisku Szefa Kuchni w Columna Medica* Centrum rehabilitacji & Spa, Partnera Medycznego Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Praca w tym obiekcie uczyniła zaszczyt bycia gospodarzem Wielkiego Finału pierwszej edycji konkursu Bloger Chef. Następnie doświadczenie zdobywał w Hotelu Poziom 511* Design Hotel & SPA w Podzamczu, Hotel St. Bruno**** w Giżycku, w Hotelu Fabryka Wełny ****, gdzie rozwijał się i podnosił swoje kompetencje zawodowe. Obecnie z powodzeniem zajmuje się przekazywaniem swojej wiedzy podczas prowadzonych w całej Polsce szkoleń i warsztatów kulinarnych. Jest cenionym wykładowcą – praktykiem i teoretykiem.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram