Jarosław Owczarczyk

Członek Klubu |

Młody, ambitny kucharz kierujący się własnym nienagannym smakiem posiadający pasję do gotowania. Swoją kreatywność i pomysłowość potrafi świetnie wykorzystać w kuchni, co daje niesamowite efekty wizualne jak i wspaniały smak potraw.

Charakteryzuje go 100% zaangażowania w pracę. Ukończył gastronomiczną szkolę przy ul. Poznańskiej w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym.

Swoją praktykę, wiedzę gastronomiczną oraz umiejętności zdobywał i wzbogacał u wybitnych polskich szefów kuchni w jednych z wielu najlepszych restauracji i hoteli. Między innymi przez trzy lata pracował jako sous chef w restauracji Strefa w Warszawie (Poland 100 Best Restaurants 2015). Brał udział w wielu szkoleniach , konkursach kulinarnych z bardzo wysoką pozycja dzięki swojej ciężkiej i kreatywnej pracy. Laureat konkursu kulinarnego L’ART DE LA CUISINE MARTELL 2018 roku. Finalista Kulinarnego Pucharu Polski 2018r.

Obecnie pracuje jako sous chef w restauracji PINK LOBSTER w Warszawie pod okiem Jarosława Walczyka, z którym wspólnie kreuje polskie przepisy w nowej odsłonie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram