Artur Górecki

Członek Klubu |

Artur Górecki, urodził się w 1980 r. Swoją przygodę z gastronomią zaczął w 1995r. w Zespole Szkół Gastronomicznych w Warszawie na ul. Poznańskiej 6/8. W roku 2000 uzyskał kwalifikacje do wykonywania zawodu „kucharz” oraz „Technik Technologii Żywienia Zbiorowego”.

Pierwszą pracę rozpoczął w kantynie siedziby WARBUD S.A, gdzie został rzucony na głęboką wodę dostając stanowisko kucharza. Po półtora roku zdobywania doświadczenia w kuchni polskiej dostał szansę bycia kucharzem zmianowym w ekskluzywnej i bardzo cenionej na warszawskiej scenie kulinarnej restauracji „Magellan” na ul. Moliera, gdzie przez kolejne półtora roku mógł zgłębić tajniki kuchni śródziemnomorskiej.

Kolejnym przystankiem w podróży kulinarnej była restauracja „Cafe Maxim”. Była to lekcja pokory i ciężkiej pracy. W 2003 zdobyte doświadczenie pozwoliło zaryzykować i rozpocząć prowadzenie kantyn w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W roku 2010 rozpoczął pracę w restauracji „Pod Retmanem” na warszawskim Mariensztacie, gdzie początkowo pełnił funkcję kucharza, po roku awansował na stanowisko zastępcy szefa kuchni. Po dwóch latach dostał propozycję objęcia stanowiska szefa kuchni u legendy warszawskiej sceny kulinarnej Mieczysława Jachacego w restauracji „Avangarda”. Była to olbrzymia lekcja, która nauczyła kreatywności, szacunku dla produktu oraz pracy pod presją czasu.

Rok 2014 był przełomowy, który zmienił kierunek kulinarny. Rozpoczął pracę na stanowisku szefa kuchni w cateringu dietetycznym „Nice To Fit You”. Osiem lat ciężkiej pracy na rynku diet pudełkowych zaowocowało awansem na stanowisko dyrektora produkcji w cateringu „5 posiłków dziennie”.
Prawdziwą wisienką na torcie stało się założenie spółki „CNT” – Creative & New Technologies, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla całej branży tj. projektowanie zakładów produkcyjnych, sprzedaż urządzeń, serwis oraz consulting.
Prywatnie, miłośnik jazdy motocyklem, podróży oraz wędkarstwa.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram